Ekskluzivni snimak sa terase u Sarajevu! Luna plakala i urlala na Marka, sve se orilo (VIDEO)
Luna Đogani (23) i Marko Miljković (34) otputovali su u Sarajevo, a Telegraf JETSET dobio je snimak nastao prethodne noći, na kojem se čuje kako Luna urla u suzama na Marka!
Sve se događalo oko jedan sat posle ponoći, a snimak je napravljen sa terase nadomak Lune i Marka.
Iako je zbog urlikanja teško razumeti sve šta mu govori, u jednom delu sigurno kaže:
- Došla sam zbog tebe u Sarajevo, ostavio si me samu! Znaš kad bih ja tebi to uradila, nikad u životu! Mogla sam da ostanem u Beogradu i da me boli ku*ac!
Na snimku koji smo dobili Marko se ne čuje, obzirom na to da snimak kratko traje, ali da u vezi Lune i Marka ne vlada baš idila, više je nego jasno.
Ipak, oboje su tokom jučerašnjeg dana objavljivali slike i snimke na kojima su nasmejani.

Snimak iz Sarajeva poslušajte u videu na početku teksta.
(Telegraf.rs)
Video: Marko Miljković uhvaćen ispred zgrade Pinka: Bez Lune, vozi brutalnu mašinu od skoro 100.000!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Klimaks zena
Mozete da joj pljunete pod prozor♥️♥️♥️♥️
Podelite komentar
Lakis
Posvadjali se, pomirili se.Njihova stvar.Cemu tolika zloba.Polako ljudi mrznja je kancerogena, pazite se zlih misli I reci
Podelite komentar
Matora bakica
Mozete da rugate oni su brend Srbije a i sire!!
Podelite komentar