≫

Srbin strelac za Sasuolo: Đuričić hladan kao špricer pred golom Đenove (VIDEO)

Deluje kao da se Đuričić konačno skrasio na pravom mestu

• 1

Ustalio se Filip Đuričić u ekipi Sasuola, ponovo je u formi koja ga je svojevremeno učinila reprezentativcem Srbije, a stigao je i drugi gol za našeg igrača u Seriji A ove sezone (prvi je dao Milanu u povoju šampionata).

Đuričić je u nedelju popodne pogodio na "Luiđi Ferarisu" protiv Đenove, za vođstvo gostiju u 28. minutu.

Mirno je bivši omladinac Zvezde reagovao u šesnaestercu domaćeg tima, po prijemu lopte "lažnjakom" se oslobodio čuvara, a onda udarcem u bliži ugao matirao Radua.

Do kraja poluvremena Đenova je ipak uspela da anulira vođstvo Sasuola preko Sanabrije u 41. minutu, a egal je ostao na snazi do kraja meča.

Za "Grifone" su od početka igrali Darko Lazović i skoro pristigli Ivan Radovanović.

Pogledajte gol Đuričića.

Egal istovetnim rezultatom viđen je u Udinama gde su "Zebrete" povele protiv Fiorentine u u 56. minutu, a Fernandes u 65. postavio konačan rezultat - 1:1.

Nerešenim rezultatom, bez golova, završena je i prva utakmica nedeljnog programa između SPAL-a i Torina.