Čukarički se propisno ispromašivao, pa napunio mrežu Jermena! (FOTO)

Gostujući fudbaleri niti jednom nisu šutnuli na gol Brđana

• 7
FK Čukarički Foto: FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog ubedljivom pobedom protiv jermenskog Bananca od 3:0 započeli su kvalifikacije za Ligu Evrope.

Od samog starta meča Brđani su imali potpunu inicijativu is tvarali šansu za šansom. Ipak, tek u 43. minutu zatresla se  mreža gostiju kada je posle asistencije Stojanovića precizan bio Tedić.

I u nastavku meča viđena je slična slika. Čukarički je napadao i pretio sa sviih strana, ali su gosti nekako uspevali da se odbrane. Ipak, u poslednjih 10 minuta, domaći fudbaleri uspeli su da probiju bedem pred golom Banantca i postignu dva pogotka. Prvo je Kovač glavom duplirao vođstvo, da bi u sudijskoj nadoknadi, posle gužve u šesnaestercu Tedić postigao svoj drugi gol za konačnih 3:0.