Lopta ide u gol, Boateng igra rukom, VAR ćuti: Da li je Borusija oštećena za penal protiv Bajerna?

Haland je bio u idealnoj prilici da zatrese mrežu, ali...

• 9
Erling Haland Printskrin: Twitter/@ftbIswanny

Kako je Borusija igrala drugo poluvreme protiv Bajerna, nije ni zaslužila da postigne pogodak - ali je činjenica da je možda ošetćena za penal na isteku sata igre!

Igrao se 59. minutu kada je Erlin Haland šutirao ka golu Bajerna koji je vodio sa 1:0, da bi Džerom Boateng u padu blokirao loptu laktom i izbacio je u korner.

Tražili su Milioneri od sudije Tobijasa Štilera da pokaže na belu tačku, nadali su se da bi VAR mogao sve da ispravi, ali je i video tehnologija u ovom slučaju ostala nema.

Bajern je, na kraju, sačuvao prednost, slavio je tim sjajnim golom Džošue Kimiha i na šest kola pre kraja pobegao na sedam bodova. Verovatno i rešio pitanje prvaka.