≫

Novi penal šou na pripremama Zvezde: Sudija svirao tri komada za šest minuta, Kanga rešio utakmicu

≫

Crveno-beli bolji od solunskog Arisa u zanimljivoj proveri - 2:1 (0:0)

• Džek

2. jul 2021 | 01:40

NSA zapadu ništa novo

• Belgrade

1. jul 2021 | 21:50

Pokazna vezba za pocetak Ping pong lige!

• Koča

1. jul 2021 | 21:04

Zašto se upotrebljava za formula 2:1 u penalima protiv Zvezde? Zašto ne 2:1 za Zvezdu? Ili zašto kad je već za Aris ne bi bilo 1:0 u penalima? Ne razumem ovu nameštaljku. Ili 3:2?

• Rajko

1. jul 2021 | 20:33

Interesantno kakvi su vaši utisci sa Zvedinih utakmica. Zar ništa ne znači pobeda i dobra igra protiv Arisa. Pogledajte samo svoje komentare kada igranju grobari. Sjajna pobeda protiv Kopra.

• 1. jul 2021 | 20:38

xexe

@Rajko

Pa ovo je bilo ocekivano za Zvezdu, a partizanku puni svako ko stigne iz evrope. Rubin 5 xexe

1. jul 2021 | 20:19

Kanga degenek sanogo rezerve sramota tri igračine su to, napred zvezda...

• Ja...RS

1. jul 2021 | 20:09

Pod hitno "malog" Kahvica prebaciti u prvi tim ako ga vec nisu prodali posle Zlatibora.

• milentije

1. jul 2021 | 20:07

Kažem "Zvezda" a mislim na penal.Asocijacija čudesna,da li?

@milentije

Za tvoju informaciju dva penala su svirana za Aris. Težak kompleksaš.

• Drekavac

1. jul 2021 | 20:02

Mi nemamo spica i zato dajemo golove iz prekida, Krstovic, Erakovic (kiksara),Srnic, Gavric mali dzaba jedu hljeb u Zvezdi.

• Zeka

1. jul 2021 | 19:43

Ja razumem da su pripreme, ali Eraković stvarno ne zaslužuje Zvezdin dres. Mnogo grešaka pravi, svaki njegov dodir sa loptom komedija. Dečko uopšte nema dobar pregled igre, izgubljen I u vremenu i u prostoru. Takvih mladih igrača je puna druga liga.

• 1. jul 2021 | 20:05

Rasomon

@Zeka

Upravo tako. Veliki kiks igrac, trci kao muva bez glave. U zavrsenoj sezoni smo primili nekoliko golova zahvaljujuci njegovom velikim greskama! Cim je u igri, odmah Zvezda ima igraca manje, cak i gore od toga! Zasto ga forsiraju?!!!!

@PFC

Partizan Partizan Partizan Namerno ovaj sinonim nisam napisao svim velikim slovima jer to ovaj klub ne zaslužuje.

• cekamo penal

1. jul 2021 | 19:11

sta cekaju sudije..penal..znaju li oni da je to u srbiji obaveza da se svira...

• 1. jul 2021 | 19:47

Nemke

@cekamo penal

Evo svirali ovima 2 za 2 minuta pa smo opet pobedili. Kmecite grobariiiiiii

• Dragan

1. jul 2021 | 19:09

Nije ovo drugoligas a i sudija nevidi penal kada se neko saplete... Gde je ta moćna Zvezda? Sa jednim Arisom 0:0 poluvreme... Pa kako nije sramota Aris znaju li oni sa kim igraju??? Treba da se sklone ili daju neki autogol... Sram ih bilo 🤣 🤣 🤣

• 1. jul 2021 | 19:33

RADAN

@Dragan

IZLUPA TI GLUPOSTI I HVALA BOGU OSTA ZIV.ALI ZNAJ ZVEZDA JE SAMPION, SVETSKI I EVROPSKI PRVAK I TREBA SVI DA IM SE SKLANJAJU.

• 1. jul 2021 | 19:48