Budućnost ne zna za pobedu u Evrokupu: Oldenburg slavio u Morači!

Crnogorski tim ima najgori početak sezone u poslednjih nekoliko godina

• 1
KK Crvena zvezda - KK Budućnost Foto: Marko Jovanović

Košarkaši Budućnosti poraženi su rezultatom 85:83 od strane nemačkog Oldenburga u petom kolu Evrokupa. Ovo je podgoričkoj ekipi peti poraz u Evrokupu i na poslednjem su mestu grupe D.

Posle neizvesnog rezultata u prvom poluvremenu 47:49, Oldenburg pravi razliku u trećoj četvrtini, za koju se na kraju ispostavilo da je bila ključna (61:70) na ovoj utakmici i pomogla nemačkom predstavniku da upiše novi trijumf.

Budućnost je imala premalo raspoloženih igrača u ovom delu meča i to se po rezultatu osetilo.

Ipak, domaćin se probudio, uspeo da podigne nivo svoje igre i da posle nekih 8 minuta kreira pravu dramu i košem Danila Nikolića stigne do prednosti prvi put još od starta druge četvrtine.