≫

Spektakl u Premijer ligi: Junajted do preokreta za 2 minuta, Tadić asistirao!

Sporo su krenuli mečevi Premijer lige, a onda su se ređali golovi

• 0

Kako je krenulo 19. kolo Premijer lige, delovalo je da su ekipe mislima već u novogodišnjoj noći, a onda su usledila druga poluvremena u kojima su pljuštali golovi.

Najinteresantniju završnicu priredio je Mančester junajted, koji je do 85. minuta gubio od Midlzbora, ali je na kraju slavio 2:1.

Izjednačenje je doneo Marsijal, da bi samo minut kasnije pobedu doneo Pol Pogba.

Ovo je bila 12. utakmica u nizu u kojoj je ekipa Žozea Marinja ostala neporažena.

Leadbitter Goal HD - Manchester United 0... by Goals_online

Anthony Martial GOAL HD - Manchester United 1-1... by livee-football1

Paul Pogba 2-1 Amazing Goal HD - Manchester... by HdGoal

U porazu Sautemptona od Vest Bromoviča 1:2, srpski reprezentativac Dušan Tadić je asistirao Longu.

Sjajna utakmica odigrana je u Londonu, gde je Čelsi imao ozbiljan zadatak protiv Stouka da bi nastavio pobednosni niz 4:2.

U 34. minutu je Geri Kejhill na dobru loptu Fabregasa pogodio za 1:0, a golovi su pljuštali u drgom poluvremenu.

Martins Indi je gostima doneo izjednačenje, koje u 57. minutu briše Vilian. Sedam minuta kasnije Piter Krauč je pogodio za novo izjednačenje.

Ponovo je Vilijan bio taj koji je doneo novo vođstvo "plavcima", a onda je Dijego Košta rešio pitanje pobednika u 85. minutu

All Goals & highlights - Chelsea 4-2 Stoke City... by mohtv