Svet fudbala "stao" kad je Vardi proslavio gol, a onda je Španija "zamrzla" Vembli! (VIDEO)

Engleska do 89. minuta vodila 2:0, ali nije pobedila

• 0

Fudbalske reprezentacije Engleske i Španije odigrale su veoma zanimljiv prijateljski meč završen rezultatom 2:2, ali malo ko je očekivao takav ishod posle 2:0 u korist "gordog albiona" u 89. minutu!

"Furija" je u samoj završnici, preko Aspasa i Iska koji je postigao gol u 95. minutu, uspela da spreči slavlje ekipe koju kao privremeno rešenje vodi Geret Sautgejt.

Strelci za domaći tim na "Vembliju" bili su Adam Lalana iz penala u ranoj fazi meča i Džejmi Vardi na startu drugog poluvremena.

Napadač Lestera je sjajno ispratio akciju i centaršut sa desne strane, a onda vrhunskom reakcijom, u padu glavom, poslao loptu u mrežu.

Vardi je gol proslavio u skladu sa aktuelnim trendom "mannequin challenge", a pridružili su mu se saigrači koji su se "zamrzli" u trenutku.