Očajan start Grofa u ruskom prvenstvu: Četiri poraza u pet utakmica!

I Spartak je bio bolji od tima bivšeg trenera Zvezde

• 13

Ne piše se dobro ekipi Arsenala iz Tule i njihovom treneru Miodragu Božoviću.

U petom kolu ruske premijer lige Arsenal je poražen od Spartaka iz Moskve rezultatom 2:0.

Ekipi koju sa klupe predvodi popularni Grof to je bio već četvrti poraz u prvenstvu i trenutno zauzima 14. mesto na tabeli.

Posle ubedljivog poraza od Zenita u prethodnom kolu, Spartak je bio primoran da prikaže daleko bolju partiju.

Imao je Spartak utakmicu pod kontrolom, a do vođstva su stigli u 20. minutu golom Kvinsija Promesa.

Odvažnije je igrao Arsenal u nastavku utakmice, ali posle kornera u 84. minutu Ze Luis se najbolje snašao, duplirao prednost Spartaka i stavio tačku na utakmicu.

Za ekipu Spartaka 60. minuta odigrao je bivši igrač Crvene Zvezde Marko Petković.

Svoje mesto u ekipi Miodraga Božovića našao je Goran Čaučić.