Melanija posetila Egipat i slikala se kod piramida u Gizi, a onda je novinarima otkrila jedan detalj o Trampu (FOTO) (VIDEO)
Prva dama SAD Melanija Tramp kaže da se ne slaže uvek sa porukama koje njen suprug, američki predsednik Donald Tramp, objavljuje na Tviteru i da ga povremeno opominje da ostavi telefon.

U izjavi novinarima ispred Velike sfinge u Egiptu, na kraju turneje po Africi, Melanija Tramp je rekla da suprugu jasno kaže šta misli, prenosi AP.

- Ne slažem se uvek sa onim što on tvituje. A to mu i kažem. Otvoreno mu iznesem svoje mišljenje i dam mu iskren savet. Nekad me posluša, a nekad ne. Ali, ja imam svoj glas i mišljenje i veoma mi je važno da kažem šta mislim - rekla je ona.

Na pitanje novinara da li je suprugu ikada rekla da se okane telefona, odgovorila je potvrdno, kroz smeh.

Melanija Tramp je danas doputovala u Kairo avionom iz Kenije.

U egipatskoj prestonici sastala se sa predsednikom te zemlje Abdel-Fatahom el-Sisijem i njegovom suprugom, a potom posetila obližnju Gizu i njene piramide, istakavši američku podršku naporima u cilju očuvanja čuvenih zdanja.

Prva dama SAD opisala je svoju turneju po Africi, u okviru koje je posetila četiri zemlje - Ganu, Malavi, Keniju i Egipat - kao "čudesnu", izrazivši nadu da će ljudi više pričati o njenoj poseti, a manje - o njenim odevnim kombinacijama.

Pogledajte još fotografija:






Pogledajte snimke:
VIDEO: Melanija prvi put bez Trampa na putovanju umalo da ostane bez suknje
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Pocela je kisa, ali letnja predstava na FSU nije prekinuta Beograd je grad kulture
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
baba
Lepa zena bas , ima stila i tako otmeno lice
Podelite komentar
tib
izgleda vrhunski.
Podelite komentar
Pravda
Podseća me na Majkla Đžeksona
Podelite komentar