≫

Fenjeraš mučio Mesijev tim 80 minuta, Barsa iz prekida uz neviđenu sreću preokrenula!

Ipak će ceo plen otići na Kamp Nou

• 0
FK Barselona Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Barselone pobedili su Leganes na gostovanju sa 2:1 golovima Suareza i Vidala.

En Nesri je šokirao goste golom u 12. minutu na asistenciju Mese, i to atraktivno. Zalomio je na desnom krilu, stvorio sebi prostor za šut i munjevito poslao loptu u same rašlje, tako da je Ter Štegen mogao samo pogledom da isprati let.

Tek u nastavku je Mesi asistirao Suarezu iz prekida, Urugvajac je glavom smesio loptu u mrežu sa sedam metara u 53. minutu, a Barsa se namučila pakleno kako bi došla do celog plena.

Još jednom je prekid doneo radost Kataloncima, ovaj put su imali i sreće. Vidal je bio u ofsajdu posle kornera, ali je loptu ka njemu prosledio igrač domaćina za lagan zicer.

Zahvaljujući tome, Barsa je ostala na vrhu, ali joj se može pridružiti Real, koji igra protiv Sosijedada u subotu u 21.00.

Leganes je ostao na dnu sa samo šest bodova.