≫

Najgora izmena ikad? Hrvat izgubio loptu, skrivio penal, pa dobio crveni - igrao 98 sekundi!

Jedina uteha Ivana Šunjića jeste da je njegov tim pobedio

• 5

Fudbaleri Birmingema savladali su Blekburn u okviru FA Kupa, i to je bio pravi mali podvig, pošto su do pobede stigli sa igračem manje golom u 90. minutu, za konačnih 2:1.

Takav ishod najviše je obradovao defanzvca "Plavaca", Hrvata Ivana Šunjića, koji je sebe upisao na listu "najgorih izmena ikada".

Naime, njega je trener uveo u igru u 58. minutu, a već u 60. ponovo je bio na klupi (tačno 98 sekundi proveo na terenu), zbog nesrećnog niza pehova u kratkom vremenskom periodu.

On je pri rezultatu 1:0 za svoj tim izgubio loptu, potom je skrivio penal u nameri da spreči akciju rivala, a zbog starta je zaradio isključenje!

Blekburn je iskoristio jedanaesterac preko Armstronga, poravnao na 1:1, ali ni sa igračem više nije mogao do trijumfa, koji je otišao u Birmingem zahvaljujući pogotku Žeremija Bela u 90. minutu.

Zna se kome je najviše laknulo na krjau utakmice...