≫

Rajkovićev tim ne zna za poraz, ali ispušta i pobede: Rems dva puta vodio protiv Rena, pa uzeo bod

Rems se nalazi na 12. pozicji sa 10 bodova više od Nima koji se nalazi u opasnoj zoni

• 1
Predrag Rajković, Rems Foto: Printscreen/Streamja

Fudbaleri Remsa nastavili su niz bez poraza u francuskom šampionatu, ali tim za koji brani Predrag Rajković imao je dva puta vođstvo protiv šestoplasiranog Rena, a na kraju je zaradio samo bod odigravši 2:2 u 31. kolu.

Golman reprezentacije Srbije je, i pored dva primljena gola, bio prilično dobar, imao je šest odbrana, ali defanzivna linija ga je često ostavlja na cedilu.

Ipak, Rems je došao prvi do vođstva golom Die nakon sat vremena igre, a penal za Ren u 75. minutu iskoristio je Žirasi.

Žislan Konan je doneo novu prednost domaćinu, a titulu dvostrukog strelca Žirasi je zaradio sedam minutu pre kraja i postavio konačnih 2:2.

Kasama je u 85. minutu zaradio direktan crveni karton zbog neopreznog starta, tako da Rajkovićev tim nije mogao još jednom da krene u napad na tri boda.

Rems se nalazi na 12. pozicji sa 10 bodova više od Nima koji se nalazi u opasnoj zoni, tako da će teško izgubiti status prvoligaša ove sezone.