Ovo se Zvezdi retko dešava: Crveno-beli dali gol, pa primili već u sledećem napadu

Pavkov i Mladenović u centru pažnje

• 9

Vodila je Crvena zvezda protiv Rada na Banjici posle prvih 45 minuta rezultatom 2:1, a finiš poluvremena je definitivno nešto što je obeležilo ovaj meč!

Naime, crveno-beli su u 42. minutu preko Milana Pavkova duplirali prednost koju su imali golom Filipea Falka, ali su već u narednom napadu i sami primili pogodak.

Retko se Zvezdi dešavalo da odmah "sa centra" prime gol, a Milana Borjana je sjajnim golom matirao Nemanja Mladenović koji je odlično probio po levoj strani odbrane crveno-belih.