Omladinci Srbije doživeli težak poraz od Bosanaca u Staroj Pazovi

Naredna utakmica je na programu u nedelju, 10. oktobra

• 4
Srbija - BiH, omladinci Foto: MN press

Omladinska reprezentacija Srbije doživela je težak poraz od Bosne i Hercegovine u prijateljskoj utakmici. "Orlići" su u Sportskom centru u Staroj Pazovi izgubili rezultatom 3:0.

Bosanci su poveli u 32. minutu preko Filipa Čuića, u 52. je napadač Crvene zvezde Aleksandar Kahvić duplirao prednost svog tima, a samo četiri minuta kasnije je konačan rezultat postavio Čuić svojim drugim pogotkom na meču.

Bio je to prvi od dve pripremne utakmice koje će ove dve selekcije odigrati pred novembarske kvalifikacije za Evropsko prvenstvo.

Naredna utakmica je na programu u nedelju, 10. oktobra.

Za Srbiju su nastupali: Gočmanac (46. Ćopić), Lazić, Krsmanović (62. Živković), Petković (62. Miletić), Kovačević (53. Obradović), Gluščević (53. Mićić), Stanković (46. Baždar), Ajdar, Motika (58. Hrstić), Subotić, Milovanović (46. Krstić).