≫

Tunis srušio "orliće" na SP

U osmini finala juniori Srbije igraju sa Egiptom

• 1

Juniori Srbije su u najlošijoj utakmici do sad na Svetskom rukometna prvenstvu u Španiji poraženi od Tunisa (23:29) u bici za treće mesto u A grupi. Taj poraz ih je odveo na Egipat (prvoplasirani tim (B grupe) u osmini finala.

Izuzetno slab voljni momenat Orlića na ovom meču koji kao da su se ispraznili u svakom smislu u duelima sa Španijom i Slovenijom.

Sve što su uspeli protiv Tunisa je da izjednače tačno na polovini prvog dela igre (7:7) sve ostalo je bilo na strani rivala koji je u drugom poluvremenu preuzeo sve konce igre, čak i šest minuta pre kraja utakmice prednost podigao na deset razlike.