Veličanstven doček za Stankovića, a on im upropastio veče! Đorđević asistirao za pobedu Lacija! (VIDEO)

Fubaleri Lacija su pobedili Parmu rezultatom 2:1, dok su "rosoneri" minimalno poraženi na gostovanju

• 1

Posle tri utakmice bez poraza, Milan je poklekao na gostovanju Đenovi. Zahvaljujući minimalnoj pobedi nad "rosonerima", Đenovljani su osigurali treće mesto u Seriji A.

Jedini pogodak na utakmici 14. kola postigo je Antoneli u 32. minutu igre.

Na ovaj način je Đenova iskoristila kiks Napolija, koji je sa Empolijem odigrao nešereno 2:2, a Milan je zauzeo sedmu poziciju na tabeli.

Fubaleri Lacija su u Parmi pobedili istoimeni domaći tim rezultatom 2:1.

Rimski nebo-plavi osvojili su značajne bodove protiv fenjeraša i uključili se u borbu za gornji deo tabele, a srpski napadač Filip Ðorđević, koji je asistirao kod drugog pogotka, igrao je do 77. minuta kada ga je zamenio Miroslav Klose.

Ceo meč u dresu gostiju odigrao je Dušan Basta, koji se oporavio od povrede.

Parma je pretrpela već 12. poraz ove sezone i ostala na dnu sa samo šest bodova, tako da joj predstoji grčevita borba za opstanak.

U pobedi Atalante na domaćem terenu protiv Ćezene (3:2) srpski golman Vlada Avramov presedeo je na klupi.

Dejan Stanković se vratio na "Đuzepe Meacu", ali ovog puta kao pomoćni trener Udinezea i odmah rastužio sve navijače Intera, koji su mu pre meča priredili fantastičan doček.

Ipak, tim koji sa klupe predvode on i bivši trener "neroazura" Andrea Stramaćoni nije imao milosti prema nekadašnjem klubu i odneli su sva tri boda, preokretom u drugom poluvremenu.

Domaćin je došao u vođstvo u 44. minutu preko Maura Ikardija, ali su onda "zebre" posle odmora zaigrale mnogo bolje i zasluženo preokrenule i trijumfovale. Fernandes je u 60. minutu izjednačio, a Tero 11 minuta kasnije postavio konačnih 2:1.

Za Inter je čitav meč odigrao Zdravko Kuzmanović, dok je Nemanja Vidić presedeo čitav mečna klupi.