BUNDESLIGA: M'gladbah siguran, Frankfurt tone sve dublje (VIDEO)

U poslednje dve utakmice 14. kola Bundesliga domaćini zabeležili trijumf. Hanover je lagano savladao Ajntraht iz Frankfurta sa 2:0, dok je Borusija M'gladbah slavila minimalnim rezultatom protiv Frajburga

• 0

Borusija M'gladbah nastavlja da briljira, a ovoga puta na domaćem terenu savladali su Frajburg sa 1:0. U drugom meču u nedelju, Ajntraht iz Frankfurta nije uspeo da osvoji nijedan bod na gostovanju u Hanoveru, jer su poraženi rezultatom 2:0 pa će naredno kolo dočekati u zoni ispadanja.

Ekipa Hanovera trijumfovala je posle četiri meča bez pobede. Oni su na svojoj "HDI Areni" savladali gostujući Ajntraht iz Frankfurta rezultatom 2:0. Vodeći gol postigao je senegalski internacionalac Dijuf u 25. minutu. Hušti je u 67.minutu svojim šestim golom u sezoni postavio konačan rezultat. Treba reći i da su gosti od 57. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Leniga.

M'gladbah ove sezone igra fenomenalno. Ekipa Lučijena Favrea trijumfom protiv Frajburga nastavila je trijumfalni niz svojom petom pobedom zaredom. Utakmicu je rešio Brazilac Rafael svojim sedmim pogotkom u sezoni u 62. minutu.