Šou Milinkovića-Savića protiv OFK, ludilo na začelju!

Voša ponovo u borbi za treće mesto * Donji Srem bolji od Pazaraca, Sloboda se gostila u Ivanjici

• 0

Fudbaleri novosadske Vojvodine pobedili su na svom terenu ekipu OFK Beograda sa 2:0, u prvoj utakmici 25. kola Superlige Srbije.

Novosađani su poveli u 58. minutu preko Jovana Stojanovića, a konačan rezultat postavio je Sergej Milinković-Savić koji je bio i asistent kod prvog gola. Ovim trijumfom "lale" su se ponovo domogle četvrtog mesta na tabeli, dok OFK Beogradu i dalje predstoji velika borba za opstanak.

Vredne bodove u borbi za opstanak zabeležio je i Donji Srem koji je bio bolji na svom terenu od Novog Pazara rezultatom 2:1. Pećinčani su već nakon pola sata igre imali ubedljivih 2:0, jer su precizni bili Zec i Damnjanović, ali je neizvesnost u ovaj meč doneo Pavlović u 54. minutu. Međutim, to je bilo sve.

Više se očekivalo od duela između Voždovca i Čukaričkog koji je na kraju završen pobedom Zmajeva rezultatom 2:0. Sve je rešeno u drugom poluvremenu kada su Obradović u 53. i u 86. minutu doneli pobedu Voždovcu koji je i u prvom delu bio bolji na Banovom Brdu (3:2).