10:2! MORBIDNA pobeda Reala nad ekipom sa devetoricom igrača! (VIDEO)

Ekipa Rafe Beniteza ostvarila je jednu od najubedljivijih pobeda u istoriji kluba

• 8

U malom gradskskom derbiju Madrida, Real se bukvalno iživljavao nad Rajom Valjekanom, koji je od 28. minuta meča imao dva igrača manje.

Rezultat - 10:2 za "kraljevski" klub. Na ovom meču je trio "BBC" (Bejl-Benzema-Ronaldo) oborio rekord koji je sam postavio: ukupno su upisali devet golova na jednoj utakmici!

Četiri gola Gereta Bejla + tri gola Karima Benzeme + dva gola Kristijana Ronalda + jedan gol Danila = jedna od najubedljivijih pobeda Reala u Primeri.

Malo je falilo da ekipa Rafe Beniteza izjednači rekordni trijumd iz sezone 1959/1960, kada je Real rezultatom 11:2 savladao Elče.

Izraziti favorit je poveo već u trećem minutu, strelac je bio Danilo. Međutim, igrači iz predgrađa španske prestonice su uzvratili.

Amaja i Hozabad su u 10. i 12. minutu preokrenuli rezultat, a već 120 sekundi kasnije ušli su u prvi problem.

Tito je zaradio direktan crveni karton nakon faula nad Tonijem Krosom. Povileneli su igrači Reala, a sudija je pokazao igraču put ka svlačionici, a u narednih pet minuta je Trashorasu i Baeni pokazao žute kartone.

Bejl je potom postigao prvi gol u 25. minutu, a tri minuta kasnije je Baena dobio i drugi žuti karton, a Realu je dosuđenu penal.

Iskoristio ga je, ko drugi, Kristijano Ronaldo.

Rajo od tada više ne postoji na terenu.

Poluvreme je zatvorio Bejl drugim golom, u 41. minutu.

U nastavku - u jednom momentu je bilo sasvim na mestu reći: dajte ljudi, dosta je.

Gol Benzeme, pa opet Ronalda, pa opet dva puta Bejl, i na kraju Benzema sa dva gola postavlja konačan rezultat. Valja istaći da je Hames Rodrigez upisao tri asitencije.

PRIMERA, 16.kolo

Valensija – Hetafe 2:2

Espanjol – Las Palmas 1:0

Betis – Sevilja 0:0

La Korunja – Eibar 2:0

Real Madrid – Rajo Valjekano 10:2

(Danilo 3, Bejl 25, 41, 61, 70, Ronaldo 30.penal, 53, Benzema 48, 79, 90 - Amaja 10, Hozabed 12, Tito 14.c.k, Baena 28.c.k)