Danci pokazali kako se dobija Zaglembje, Domžale srušilo Vest Hem! (VIDEO)

Ovo su rezulati prvih utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope

• 1

Danski klub Sonderjiske je uspeo ono u čemu nije Partizan - dao je gol Zaglembju. Tačnije dva, pošto je kao gostujuća ekipa slavila u Lubinu 2:1 u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Već u prvom poluvremenu su Danci uspeli da stignu do vođstva od dva gola prednosti.

Krun je postigao gol u 19, a Del Hende u 36. minutu, dok je u završnici prvog dela igre smanjio prednost Janoška.

U nastavku je Zaglembje imalo priliku da izjednači, ali je sa penala bio neprecizan Starzinski u 62. minutu.

Ubedljivo najveće iznenađenje priredio je slovenački klub Domžale, koji je na svom stadionu savladao premijerligaša Vest Hem.

Slovence je u vođstvo doveo Crnič već u 11. minutu, a semda minuta kasnije sa penala izjednačio Nobl.

Matic Crnič je i u 49. minutu uspeo da ponovo zatrese mrežu ekipe Slavena Bilića, što je, ispostavilo se, bilo i postavljanje konačnog rezultata.