Zbog ovoga Barsa i Junajted ne žale pare za Grizmana: Majstorija Francuza u kaznenom prostoru i pobeda Atletika (VIDEO)

Jorgandžije se oporavile od poraza na Kamp Nou i nastavili su poteru za Barselonom

• 1

Atletiko Madrid se oporavio od poraza na Nou Kampu u prethodnom kolu i vratio se na pobedničke staze. U 28. kolu su savladali Seltu iz Viga sa 3:0, a briljirao je Antoan Grizman, koji je postigao sjajan gol i imao asistenciju.

Francuz je u završnici prvog poluvremena probio goste iz Viga posle sjajnog driblinga u šesnaestercu kojim je prevario čuvara, a zatim matirao golmana.

Nastavile su Jorgandžije u istom ritmu i u drugom poluvremenu, a Grizman je u 56. minutu servirao sjajnu loptu za Vitola, koji je izašao 1 na 1 sa golmanom Blankom. Samo je bocnuo loptu, koja je završila u mreži.

Konačan rezultat postavio je Korea u 63. minutu. Ubrzo nakon toga iz igre je izašao srpski fudbaler Nemanja Radoja, koji je dres Selte nosio do 66. minuta.

Atletiko Madrid posle ova tri boda ima 64 boda, osam manje od Barselone.