KAKVO GAŽENJE: Bajern dao Dortmundu 5 komada za poluvreme (VIDEO)

Levandovski je, na kraju, bio trostruki strelac

• 7

Nekada je bio derbi, sada to definitivno više nije! Tako najlakše možemo objasniti ove novije duele između Bajerna iz Minhena i Borusije iz Dortmunda.

U ovom, u okviru 28. kola Bundes lige, Bavarci su dali čak pet komada Dortmundu za poluvreme. Ukupno šet na utakmici - 6:0 (5:0)

Levandovski ih je ''načeo'' već u 5. minutu, a zatim je usledila kanonada. Rodrigez je pogodio u 14. minutu, dok je Miler u 23. povisio na 3:0.

Finiš poluvremena obeležili su Levandovski i Riberi i na semaforu je na poluvremenu stajalo 5:0 za domaćina.

Bajern je do kraja ''spustio'' gas i videli smo samo još gol Levandovskog u 87. minutu za konačnih 6:0.