≫

Komori slave Bena: Zvezdin igrač 3. strelac Afrike, posle pobede svi navijači pohrlili da ga pozdrave! (VIDEO)

Uživa Ben veliku popularnost

• 1

Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben preneo je dobru formu na Komorska Ostrva, doneo je pobedu ekipi nad Malavijem sa 2:1.

Ovo je već 4. gol na 5 mečeva kvalifikacija za Kup afričkih nacija, a Ben je prvi pogodak na meču postigao već u 2. minutu duela.

Malavi je izjednačio u 53. minutu preko Firija, a Čamed je postavio konačan rezultat u 70. minutu.

Ben je već dao gol Kamerunu, dva Maroku, pa je 3. strelac kvalifikacija.

Ova pobeda Komorskih Ostvra omogućila je Maroku da overi plasman na KAN, nakon Kameruna, Senegala, Madagaskara, Egipta, Tunisa, Ugande i Nigerije, koji su to ranije uspeli.

Inače, Bena je posebno dirnuo potez navijača, koji su došli do reprezentativnog autobusa i izveli ga kako bi ga pozdravili.