≫

Tenzije u Partizanu, svađa Nikolića i Lazetića usred meča: Trener crno-belih izbacio napadača posle pola sata, ovom nije pomogla ni asistencija (VIDEO)

Mirkovićev naslednik burno reagovao, zamenio nervoznog golgetera već u 31. minutu

• 6

Partizan je u Kruševcu pronašao prolaz u polufinale Kupa u jeku turbulencija u klubu nakon odlaska Mirkovića, Petrića i Ilieva, što se odrazilo i na neke igrače.

Doduše, ne i rezultatski, pošto su gosti već do poluvremena došli do 2:0 golom Zakarića na asistenciju Nikolića, što je, ispostaviće se, bio poslednji dodir sa loptom bivšeg napadača Spartaka na ovom meču.

Odmah posle gola, Žarko Lazetić ga je zamenio, a uveo Tošića.

Razlog je svađa Nikolića i Lazetića, nije poznato tačno zbog čega, pretposavljamo da napadač nije sledio određene instrukcije v.d. trenera, pa je došlo do polemike. Lazetić je grmeo sa klupe, Nikolić mu je odgovorio, što je bila kap koja je prelila čašu nezadovolstva kod trenera.

Lazetića nije odobrovoljilo ni to što je Nikolić samo minut posle svađe sjajno asistirao Zakariću za gol, koji možete videti ispod.

Lazetić posle meča nije želeo da širi temu svađe sa napadačem.

- To su interne stvari, rešićemo to u svlačionici, ne bih da ovako da pričam o tome - izjavio je Lazetić u kamere Arene sport.