Čudesni Ken i Juventusov preokret protiv Milana (VIDEO)

Mladi napadač doneo tri boda Bjankonerima pred kraj meča

• 3

Mojze Ken je nova zvezda Juventusa i italijanskog fudbala, u to više nema sumnje! Talentovani napadač postigao je svoj šesti gol u poslednjih sedam mečeva u Seriji A i doneo je pobedu Bjankonerima u velikom derbiju Serije A protiv Milana 2:1 (0:1)!

Ken je bio strelac u 84. minutu, nakon što je Dibala u 60. izjednačio rezultat golom sa bele tačke. Prethodno je Pjontek pred kraj poluvremena pogodio za Milan.

Golu Poljaka prethodila je velika greška odbrane domaćeg tima, verovatno jedna od retkih takvih u poslednjih nekoliko godina.

Za Juve ovaj meč nije ništa posebno značio, jer imaju 21 bod više od drugoplasiranog Napolija, dok Rosonerima gori pod nogama u borbi za LŠ.  Ostali su na bod više od Atalante, ali imaju i meč više. Kao i dva od Lacija.