Atletiko gazi i ne staje, 10. meč bez poraza, četvrta pobeda u nizu

Madriđanima je ovo 10 vezana utakmica bez poraza

• 0
Fudbal atletiko Liverpul Foto: Tanjug/AP

Atletiko Madrid je na "Vanda Metropolitanu" dočekao ekipu Alavesa, i slavio sa 2:1 (0:0) u 32. kolu La Lige.

Prvo poluvreme obilovalo je šansama, ali se na odmor otišlo bez golova Madriđani stigli do prednosti nakon 14 minuta igre u nastavku.

Tripije je odlično centrirao iz slobodnog udarca sa desne strane, najbolji u skoku bio je Saul, koji trese mrežu gostiju iz Vitorije za 1:0.

Samo 12 minuta kasnije, Duarte ruši Ljorentea u svom kaznenom prostoru, penal za Atletiko, odgovornost je preuzeo Dijego Košta.

Paćeko odlazi u jednu, lopta u drugu stranu, 2:0 za "Jorgandžije".

Alaves dolazi do pogotka, ali kasno, Koke je skrivio penal u prvom minutu nadoknade, par minuta kasnije u gol ga je pretvorio Hoselu.

Do kraja ipak nije bilo promene rezultata, Atletiko je vezao 10. meč bez poraza u Primeri, četvrti put zaredom su slavili. Alaves je vezao treći poraz.