≫

Gatuzo pobedio Mihu, Siniša ljut na štopera: Neverovatno je kako je zaboravio na napadača Napolija

Propustila je Bolonja priliku da "razbije" crni niz

• 1
FK Bolonja, Siniša Mihajlović Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Bolonje izgubili su od Napolija sa 1:0 na svom terenu.

Osimhen je u 23.  minutu rešio meč na asistenciju Lozana, kada je dobio idealan pas na tri metra od gola.

Neodlučan je bio golman Skorupski i to je bilo kobno po Bolonju, koja u poslednjih pet mečeva Serije A ima četiri poraza uz pobedu nad Kaljarijem.

Sa druge strane, Napoli se popeo i zauzeo mesto tik iza Milana i Sasuola.

- Bila je ovo izjednačena utakmica, bili smo superiorni u poslednjih 15-20 minuta, mogli smo da uzmemo bod. Razočaran sam, ali je igra bila tu. Šteta je što je Danilo napravio grešku kod gola, ali je pored toga bio besprekoran. Na nesreću, ovo je nesrećan period za nas.

Aludirao je ovde Mihajlović na štopera koji je trebalo da isprati "devetku" Napolija kod šuta, i nije to učinio.