Srpska četa u Hetafeu došla do prve pobede u ligi, trebalo im je "samo" 12 utakmica

Nemanja Maksimović i Stefan Mitrović odigrali su svih 90 minuta u pobedi svog tima

• 0
Stefan Mitrović Foto: Tanjug/AP

Hetafe ima jedan od najgorih startova u svojoj istoriji, u prvih 11 kola imali su samo tri remija uz osam poraza. Ipak, došao je kraj i te crne serije, pošto su na svom terenu savladali Espanjol sa 2:1 i tako su došli do svoje prve pobede u novoj sezoni.

Ove sezone je ekipa iz Madrida u posebnom oku srpske javnosti zbog toga što tamo nastupaju dva reprezentativca Srbije - Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović.

Međutim, ni ovaj dvojac nije mogao mnogo da pomogne ekipi da upiše koji bod više, iako su na većini utakmica odigrali po 90 minuta. Slaviće navijači Hetafea svog napadača Enesa Unala, koji je bio dvostruki strelac na ovoj utakmici s Espanjolom. Na drugoj strani, jedini pogodak je bio delo Serhija Gomeza.

Ovom pobedom Hetafe je ostao zakucan za dno tabele, dok je Espanjol zadržao svoju 11. poziciju.