Dioni "torpeduje" odbrane u Francuskoj: Bivši Zvezdin igrač postigao drugi gol u poslednja tri kola

Potvrdio je Lois da se nalazi u odličnoj formi

• 6

Otišao je Lois Dioni iz Crvene zvezde u Francusku, tačnije u ekipu Anžea, ali je tamo nastavio da pokazuje da ima sasvim dobar napadački arsenal. Danas je ponovo bio strelac i to drugi put u poslednja tri kola, mada ovoga puta nije doneo bodove svom timu.

Anže je na kraju poražen na gostovanju Troi (3:1), ali će njegov trener sigurno biti zadovoljan borbom i htenjem koje je pokazao uprkos činjenici da su gosti tokom više od 70 minuta igrali sa desetoricom na terenu.

Igrao se 67. minut kada je Lois Dioni primio loptu posle jedne lepe akcije na ivici kaznenog prostora. Igrali su na malom prostoru fudbaleri Anžea, a na kraju je Taibi bio taj koji je "ćušnuo" loptu pored čitave odbrane Troe.

Međutim, nisu imali gosti snage da se izbore barem za bod pošto je do kraja Odober postigao još jedan gol i tako zapečatio sudbinu gostiju.

Prethodno je Dioni bio strelac na susretu protiv Oksera pre dva gola kada je Anže odigrao nerešeno - 2:2.