U Barsinoj petardi gol je konačno dao fudbaler kog je klub doveo proletos! (VIDEO)

Revijanu utakmicu je španski šampion odigrao u Dohi

• 0

Barselona i Al Ahli odigrali su revijalni meč u čast "Katar Ervejza" u Dohi, u kojo je aktuleni šampion Španije slavio 5:3.

Katalonska ekipa je već u 16. minutu imala prednost 3:0, a golove su postizali sva trojica igrača iz MSN trija: Mesi (10. minut), Suarez (8) i Nejmar (16).

Njih trojica su u 32. minutu izašli iz igre, a domaći su stigli do svog pogotka preko Abdulramana je iz penala.

Potom je gol prvi put od kako je došao u Barselonu proletos postigao Pako Alksaer, da bi nedugo potom asistarao Rafinji. Domaći su sa još dva gola Asera uspeli da ublaže poraz.