Došao iz Švedske i dao dva gola za Deportivo na debiju (VIDEO)

Tim sa Riazora savladao Rajo Valjekano u gostima rezultatom 2:1 čime su pobegli od opasne zone

• 0

Deportivo La Korunja je odradio odličan posao u prelaznom roku dovođenjem Selsa Borhesa jer je nekadašnji napadač AIK-a sa dva gola srušio Rajo Valjekano u gostima 2:1 (1:1).

Borhes nije mogao da zamisli bolji debi, a lopta ga je jednostavno htela, što se videlo i kod prvog gola. Nakon nekoliko odbitaka, pogodila je njega i završila iza leđa golmana Raja.

Igrao se 10. minutu kada su gosti poveli, a Pčelice su samo 12 minuta kasnije izjednačile preko Buena. Rezultat je bio aktivan sve do 72. minuta kada je Borhes iskoristio penal za tri boda.

Prethodno je Abdulaj Ba srušio Sidneja, a za sudiju nije bilo dileme. Ovom pobedom Deportivo je uspeo donekle da pobegne dalje od opasne zone.