≫

Jevtić demolirao Nišlije za ubedljivu pobedu Čuke, odličan debi Stolice na klupi Voždovca (FOTO)

Brđani se vratili u igru za plej-of

• 0

Najavljivali su iz tabora Čukaričkog dan pre meča sa Radničkim da će sve biti u redu na terenu ukoliko se bude poštovao dogovor i tako je i bilo - Brđani su ubedljivo savladali Nišlije rezultatom 4:1 (2:0) na svom terenu!

Junak trijumfa bio je iskusni napadač Aleksandar Jevtić koji je postigao het-trik. Bivši napadač Zvezde pogađao je u 20, 35. i 54. minutu, dok je Matić stavio tačku na konačan rezultat u 85. minutu. Počasni pogodak za goste postigao je Mrkić u 61. minutu.

Ovo je Čuki treća pobeda pred svojim navijačima otkako je na klupu došao Gordan Petrić, što je dovoljno da se Brđani vrate u borbu za plej-of.

Sada imaju samo četiri boda manje od Metalca koji je kao gost savladao Borac u Čačku i zakucao ga za dno tabele - 2:1 (1:0).

Strelci za goste bili su Stojanpović u 41. i Jovanović u 87. minutu, a Galvao je u nadoknadi vremena samo popravio svoj golgeterski učinak.

Pobedu u gostima upisao je i Voždovac sa novim trenerom Ilijom Stolicom. Zmajevi su za tri minuta završili posao u Subotici - 2:0. Stojanović i Zec su pogađali u 34. i 37. minutu za 17. bod.