Katai izašao sam pred golmana, a onda ga isponižavao: Namerno nije odmah šutnuo i posle samo ubacio loptu u praznu mrežu (VIDEO)

Srbin započeo, Srbin dovršio posao u Sevilji na gostovanju Alavesa Betisu u pobedi od 4:1

• 3

Srpski fudbaleri koji nastupaju za Alaves imali su veoma uspešan vikend u na gostovanju Betisu u Sevilji gde su slavili sa 4:1. Ne samo da su se vratili u svoj grad sa tri boda, već su se i Nenad Krstičić i Aleksandar Katai upisali u strelce na ovoj utakmici.

Iako početak nije bio dobar za Alaves, jer je Betis poveo sjajnim golom Parda u 12. minutu, u drugom poluvremenu je Alaves demonstriao silu. Upravo je Srbin pokrenuo preokret!

Nenad Krstičić je u 48. minutu napravio bravuru i prvo predriblao igrača Betisa i stvorio sebi prostor da uputi precizan i neodbranjiv šut u donji levi ugao golmana Betisa, koji nije uspeo da spreči pogodak.

Ubrzo je Sobrino u 54. minutu postigao gol za 2:1, dok je u 58. minutu na semaforu pisalo 3:1 za Alaves nakon gola Santosa. Konačan rezultat postigao je Aleksandar Katai u bukvalno poslednjim sekundama meča, pošto je u četvrtom minutu sudijske nadoknade posle sjajnog solo-prodora zatresao mrežu.

On je u igru ušao u 82. minutu i svega desetak minuta bilo mu je potrebno da iskoristi šansu sa klupe. Pretrčao je defanzivce Betisa kao ''brzi voz'', a zatim serijom lažnjaka, a potom i driblanjem golmana sebi omogućio da bez problema plasira loptu u mrežu za konačan rezultat.