≫

Mitrović dao gol posle dva i po meseca! (VIDEO)

Srpski fudbaler postigao je gol iz penala protiv Bormuta

• 12

Fulam je odavno ispao iz Premijer lige, ali je bar srpski golgeter Aleksandar Mitrović ponovo strelac. On je protiv Bormuta u 35. minutu postigao gol, doduše iz penala, i to mu je prvi pogodak posle 29. januara kada je dao dva gola Brajtonu.

Mitrović je izveo penal u 53. minutu i doveo svoj tim u vođstvo, a Fulam je na kraju trijumfovao sa 1:0. Ovo je bio 11 gol sezone za Mitrovića.

Fulam se nalazi na pretposlednjem mestu Premijer lige sa 23 boda, ispred Hadersfilda sa 14, dok Kardif koji je na 18 mestu ima 31 bod.