Feliks razbio Ol star tim MLS lige: Zlatan napustio igru posle pola sata (FOTO) (VIDEO)

Španski tim diktarao je ritam tokom celog susreta

• 0
MLS FK Atletiko Madrid Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Ol-star tim MLS lige sa 3:0 u pripremnom meču koji je zbog nevremena kasnio više od pola sata.

Od samog starta Jorgandžije su nametnule svoj ritam, a oglova nije bilo sve do 42. minuta kada je Ljorente zatresao mrežu, posle dodavanja Rodriga Rikelmea. Zanimljivo, Guzan i Zlatan Ibrahimović izašli su iz igre posle pola sata, a menadžer Džejms O‘Konor napravio je preostalih devet izmena na poluvremenu.

Ol star tim američke lige imao je svojih šansi za izjednačenje, koje nije iskoristio, pa je usledila kazna. Tako su pred sam kraj susreta golovima Feliksa u 85. minutu i Koste u 93, na asistenciju Feliksa gosti iz Madrida došli do ubedljivih 3:0.