Sudije znaju da kiksnu, ali ovaj Bolivijac je hit: Tražio VAR jer je zaboravio da ga nema! (VIDEO)

Zanimljiv gaf o kom će se pričati i čudan penal

• 1

On je na utakmici između ekipa Olvejs redi i Bolivara zatražio VAR analizu jedne situacije iako bolivijska liga ni nema uvedenu VAR tehnologiju!

Sporna situacija se odnosila na penal za Olvejs redi u sudijskoj nadoknadi meča i 95. minuta. Sudija je posle duela dvojice igrača u kaznenom prostoru Bolivara tražio da pogleda VAR snimak, brzo se setio da ga nema i onda samo pokazao na penal zbog igranja rukom.

Da se dodatno pojača farsa ove situacije, igrač Olvejs redija je izvodio penal, protivnik se našao pored njega iako ovaj još nije ni dodirnuo loptu. Sudija je bio odmah iza i nije ponovio izvođenje penala iz kog su igrači OR pogodili stativu.

Na kraju je Bolivar pobedio golom Vladimira Kasteljona 1:0 iz 85. minuta utakmice.