Bili smo u igri, ali je sudija rešio da bude heroj Liverpula: Kasper Šmajhel "opleo" po arbitru

Delioci pravde sve češće dospevaju u prvi plan?

• 8

Golman Lester Sitija Kasper Šmajhel tvrdi da je sudija Majkl Oliver direktno uticao na ishod utakmice između Liverpula i Lestera u Premijer ligi.

Redsi su pobedili sa 4:0, ali su do dvadesetak minuta pred kraj imali "u džepu" samo 1:0 posle gola Roberta Firmina.

Tada je Čaglar Sojunču igrao rukom u svom kaznenom prostoru, Oliver je pokazao da je to penal za Liverpul i ekipa Jirgena Klopa je do kraja "potamanila" Lisice.

- Mislim da je 4:0 previše. Bili smo u meču dok sudija nije odlučio da izigrava junaka. Izgubili smo igru u odbrani, ali oni su najbolji tim na svetu u ovom momentu, oni i Mančester Siti. To su timovi kakvim težimo. Slušajte, Dermot Galager će na Skaju reći da je bila odlična odluka jer je sudija pokazao hrabrost. Ne znam šta je igrač trebalo da radi, ruka mu je pored tela, nema vremena da reaguje jer je to bila milisekunda - rekao je Šmajhel.

Džejms Milner je bio siguran sa bele tačke, Liverpul je sa tri boda stigao do ukupno 52, pa je čak 13 ispred drugoplasiranog Lestera.