Zvezda odustala od napadača jer je "prgav", on našao drugi klub i pokazao svoj "njuh za gol"

Nekad je tako jednostavno - samo se treba naći na pravom mestu u pravo vreme

• 3
Aleksandar Prijović Printskrin: Twitter / 10footballAU

Fudbaleri Melburn Viktorija su savladali Vester Junajted u utakmici šestog kola Australijske lige sa 3:1. Ovo ne bi bilo toliko važno da meč nije obeležio srpski napadač i nesuđeno pojačanje Crvene zvezde - Aleksandar Prijović.

Tokom čitavog leta se vodila polemika gde će Aleksandar Prijović nastaviti karijeru, da li je vreme za dolazak u Zvezdu, da li... Ali sve je ostalo samo na tom "da li", što je Terzić i potvrdio rekavši da "niko nije veći od Zvezde".

Srbin je napravio pauzu, da bi nedavno stigao u redove Vester Junajteda. Protiv Melburna je počeo meč sa klupe, ušao je u 61. minutu, da bi nakon 26 minuta u igri pokazao da i da lje ima "njuh za gol", našao se na pravom mestu u pravo vreme i sjajnim volej udarcem je smanjio na 2:1.

Ipak, čak ni njegov gol nije mnogo pomogao Vester junajtedu, kome je u nadoknadi presudio D'Agostino i još jednim golom je doneo svojoj ekipi nova tri boda.

Ovim porazom je Vestern Junajted pao na treće mesto, dok je Melburn otišao na prvo.