Zlatan izveo ''ibrakadabru'' za osvajanje Kupa, pomogao mu i Kavani! (VIDEO)

Napadači Pari Sen Žermena postigli su po dva gola u finalu Kupa Francuske za pobedu nad Bastijom (4:0)

• 0

Fudbaleri Pari Sen Žermena osvojili su trofej Kupa Francuske, pošto su u finalu pobedili Bastiju sa 4:0. Po dva gola postigli su Zlatan Ibrahimović i Edison Kavani, ali su Korzikanci već od 20. minuta igrali sa igračem manje.

Argentinac Ezekijel Laveci nije postigao gol, ali je odradio najveći deo posla za pobedu svoje ekipe. On je u 20. minutu utakmice nasamario štopera Bastije Sebastijana Skilaćija, koji ga je oborio u kaznenom prostoru, posle čega je zaradio i crveni karton.

Precizan sa bele tačke bio je Zlatan Ibrahimović, a on je do kraja poluvremena postigao još jedan gol. Šveđanin je prihvatio jednu loptu koja je došla do njega oko ivice kaznenog prostora i sa oko 20 metara sjajnim udarcem matirao golmana protivničke ekipe.

U drugom poluvremenu je Edison Kavani dokrajčio protivnika sa dva gola i doneo PSŽ-u ubedljiv trijumf, i peti pehar Kupa u istoriji kluba.