≫

ČUDO OD IGRAČA: Rašford het-trikom debitovao za mladu reprezentaciju, Big Sem oduševljen (VIDEO)

Fudbaler Mančester junajteda je rođeni golgeter

• 0

Markus Rašford jednostavno zna da igra fudbal! najpre je na debiju za Mančester junajted u Premijer ligi dao dva gola Arsenalu, zatim je na prvom meču za reprezentaciju Engleske postigao pogodak, da bi debi za mladu reprezentaciju završio het-trikom.

Napadač Junajteda je bio najzaslužniji što su Englezi demolirali Norvešku rezultatom 6:1, a Rašford je tresao mrežu u 29, 66. i 72. minutu.

Pomalo neobično je bilo videti ga u dresu mlade reprezentacije s obzirom na to da je Rašford već putovao sa seniorima na EP. Podsetimo, u prethodnom kolu je dao gol Halu u 92. minutu, dok se igrači Junajteda nadaju da će proraditi i u subotu protiv Mančester Sitija.

Meč mlade selekcije je posmatrao i selektor prvog tima Sem Alerdajs koji nije krio oduševljenje.