≫

Roma iskoristila poraz Juventusa, a mnogo im je pomogao i protivnički golman velikim kiksom (VIDEO)

Golove u ovom 9. kolu Serije A postigli su i Nikola Maksimović, kao i Adem Ljajić

• 0

Roma je iskoristila poraz Juventusa i ubedljivo savladala Palermo sa 4:1 u poslednjoj utakmici 9. kola Serije A. Vučica je sa nova tri boda došla na drugo mesto sa dva boda manje od Stare torinske dame.

Salah je postigao prvi gol u 31. minutu, a posao je završen u drugom kada su Paredes i Džeko u 51. i 68 minutu i tada je bilo jasno da će Roma da trijumfuje.

Palermo je smanjio u 80. minutu preko Kaisona, ali je El Šaravi dva minuta kasnije postigao gol i postavio konačan rezultat.

Nikola Maksimović postigao je prvi gol za Napoli, i to za 2:0 protiv Krotonea u 33. minutu meča.

Bivši igrač Slobode, Crvene zvezde i Torina odlično se snašao posle lopte koju je uputio Strinić. Našao se na prvoj stativi, pobegao je čuvarima i zatresao mrežu.

Burno je to proslavio, pokazao je da mu prija napolitanski temperament, a prethodno, mrežu je zatresao Kaljehon u 17. minutu.