≫

Dinamo golčinom iz slobodnjaka srušio Hajduk, BBB i Torcida imali okršaj na tribinama! (VIDEO)

Zagrepčani su pobedili ekipu iz Dalmacije sa 1:0, a gol je postigao Damian Kadizor u 50. minutu i to sa 25 metara iz slobodnog udarca

• 2

Možda je to nekad bio veliki derbi Hrvatske, ali danas to baš i ne možemo da kažemo. Prvo, jer je Dinamo pobedom pobegao šestoplasiranom Hajduku čak 22 boda, a na meču je bilo samo 11.000 gledalaca.

Hajduk, koji je u ovu utakmicu ušao s pomlađenim sastavom gde je kapiten bio 19-godišnji Domagoj Bradarić, ostaje na šestom mestu s 23 boda, odnosno osam manje od Lokomotive koja drži četvrtu poziciju vrednu kvalifikacija za Ligu Evrope sledeće sezone.

Bed Blu Bojsi i Torcida od početka do kraja utakmice nisu prestajali da navijaju uz zaglušujuću buku bubnjeva. Nisu izostale ni bakljade, od kojih je ona sredinom drugog poluvremena bila simultana, pa je sudija Bebek morao prekinuti utakmicu.