Srpski Ajntraht i dalje juri Ligu šampiona, Kostić u 94. protrčao kao munja i servirao završni gol! (VIDEO)

Vrhunska fizička sprema Kostića došla do izražaja u nadoknadi

• 7

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su rutinski Dizeldorf na gostovanju, rezultatom 3:0.

Počeli su kao starteri Kostić i Jović, ali su zvezde dana ipak bili Pasiensija i Haler, koji je ovaj put kao džoker postigao dva gola.

Mijat Gaćinović je u 80. minutu ušao u igru, Haler je pobedu potvrdio u nadoknadi, pa je Ajntraht preskočio Bajer Leverkuzen na tabeli.

Drugi gol u nadoknadi je posebno bio zanimljiv, Filip Kostić je po levom krilu protrčao kao da je 1. minut utakmice, posle čega je servirao zicer.

Nije srpski trio ni daleko od Lige šampiona, pošto četvrtoplasirani Menhengladbah ima samo tri boda više.

Na listi strelaca, Levandovski je sada prvi sa 17 golova, Luka Jović ima 15, Haler 14.