≫

Odavno niste videli lepši gol na srpskim terenima: Zemun od najveće sreće do totalnog očaja

Milanović je napravio odličnu podlogu za svoju ekipu koja nije uspela da iskoristi prednost iz prvog poluvremena

• 0
Pogodak Zemuna protiv Loznice, Mitar Milanović

Youtube/Prva Liga Srbije

Jedan od najlepših golova ove sezone Prve lige Srbije viđen je na stadionu Zemuna, a delo je igrača domaće ekipe Mitra Milanovića koji je pogodio za vođstvo svoje ekipe koja je na kraju poražena sa 1:2 od Loznice.

Milanović se na samom kraju prvog poluvremena namestio sa nekih 19 metara sa desne strane kaznenog prostora i elegantnim udarcem unutrašnjim delom stopala pogodio suprotni gornji ugao gostiju iz Loznice.

Na žalost domaćina, Loznica je u drugom delu igre uspela prvo da se vrati u igru u 58. minutu golom Gorana Matića, a zatim je isti igrač sedam minuta pre kraja susreta doneo svom timu tri boda.

Zemun je tako ostao na pretposlednjem mestu Prve lige Srbije sa 14 bodova dok je Loznica dodatno pobegla od zone ispadanja i sada ima 24 boda, pet više nego kruševački Trajal koji je prvi ispod crte.