≫

Zvezda pobedila u prijateljskom meču, detalj iz 75. minuta verovatno nikada nije viđen u srpskom fudbalu (VIDEO)

Çrveno-beli bolji od Grafičara koji je igrao u beloj i ljubičastoj garnituri

• 3

S obzirom na to da je meč protiv Borca odložen, fudbaleri Crvene zvezde iskoristili su ovaj slobodni nedeljni termin da odigraju prijateljsku utakmicu protiv Grafičara.

Pobedili su rezultatom 2:0, a golove su postigli Nemanja Milić u 10. i Vanja Vučićević u 40. minutu.

Trener Vladan Milojević izveo je šarenolik sastav, a prvih 11 su činili: Kahriman, Viveiros, Račić, Frimpong, Milošević, Gobeljić, Milijaš, Milić, Rikardinjo Adžić, Vučićević.

Printskrin: Zvezda TV

U nastavku je Milojević ''promešao karte'' i ubacio kadete i olmadince koji su uspeli da sačuvaju rezultat.

Zanimljiv detalj dogodio se u 75. minutu meča, a ne verujemo da je ikada viđen na srpskim terenima. Ako i jeste, onda su to bili baš retki slučajevi.

Naime, Grafičar je izmenio kompletan tim i na teren je ušlo 11 igrača u standardnim ljubičastim dresovima. To uopšte ne bi bila vest da do tog 75. minuta nisu igrali u belim dresovima.