≫

Baš dobar gol Ljajića za Mihajlovićev kez, Milan kiksnuo protiv Empolija! (VIDEO)

Srpski fudbaler strelac u pobedi Torina

• 1

Pre nedelju dana je Milan u poslednjoj sekundi izvukao bod protiv gradskog rivala Intera, ali je vrlo brzo kiksnuo na svom stadionu protiv često neugodnog Empolija, ispostaviće se.

"Rosoneri" su poraženi rezultatom 2:1, a posebno će žaliti Suso, kom je odbranjen penal u 59. minutu.

Empoli je poveo u 40. minutu, strelac je bio Levan Mčedlidze. San Siro je još jednom šokiran pogotkom Tijama, da bi Lapadula smanjio u 72.

Prava goleada priređena je u Rimu, gde je Lacio savladao Palermo 6:2.

Sergej Milinković Savić se istakao asistencijom prilikom drugog gola, a het-trik je zabeležio Keita - tri gola z 21, 24. i 26. minutu.

Već na poluvremenu je bilo 5:0, da bi u nastavku Rispoli sa dva gola u 46. i 52. minutu smanjio, a konačan rezultat postavio je Kreko u prvom minutu sudijske nadoknade.

U pobedi Torina nad Kjevom 3:1, srpski fudbaler Adem Ljajić postigao gol.

Bivši igrač Partizana postigao je gol u 52. minutu, a samo četiri minuta kasnije je povisio Zapakosta. Smanjio je Pelisije, ali je Falke u 75. potvrdio pobedu ekipe Siniše Mihajlovića.